Щоб проголосувати за пару, зареєструйся за допомогою однієї із соц. мереж:

Правила голосування на сайті family.1plus1.ua

  1. Щотижня на сайті family.1plus1.ua з’являтиметься пара - чоловік та жінка, які одружаться, не знаючи одне одного.
  2. З понеділка по суботу з’являтиметься по одному відео в день з майбутнім подружжям. Подивившись відео, ви маєте вгадати як завершиться шоу у неділю - пара залишиться разом чи розійдеться назавжди.
  3. Голосувати можна лише раз на тиждень у будь-який день з понеділка по суботу включно.
  4. Ви не можете змінити своє рішення, тож радимо дочекатися появи усіх відео про героїв та зробити свою ставку в суботу.
  5. Серед учасників, які вірно проголосують за усі 6 пар (вгадають результати недільних програм “Сім’ї”) буде розіграно декілька сюрпризів від каналу 1+1.

Про проект

Двоє людей спочатку одружаться, а вже потім познайомляться! Долучіться до нового вражаючого шоу "Сім'я"

Молодята мають тиждень, аби зрозуміти, чи можуть вони насправді стати родиною. А ви маєте 6 днів, щоб вирішити — залишаться вони разом чи ні. Робіть свої ставки і дізнавайтесь результат прямо під час ефіру програми.

Готові поставити на любов?

сім’я
1+1
Про проект
Увійти

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності описує політику конфіденційності для сайту http://family.1plus1.ua/, додатків, мобільних версій, веб-сайтів та інших програм (далі — “ми”, “Сайт”), а також будь-яких сервісів, згаданих у цьому повідомленні . В межах цієї Політики конфіденційності, якщо не вказано інше, всі посилання на "1plus1.ua" включають сайт http://family.1plus1.ua/ і інші видання на його піддоменах.

Для вашої зручності, сервіси та сайт http://family.1plus1.ua/ можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Якщо у вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, ви повинні зв'язатися з нами за адресою електронної пошти feedback@1plus1.tv

Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайті http://family.1plus1.ua/ і веб-додатки, що працюють у рамках сайту.

Яку інформацію ми збираємо про Вас?

Інформація, що збирається http://family.1plus1.ua/, поділяється на дві категорії: 1) Особиста інформація, яка включає в себе персональну інформацію, що ви надаєте при оформленні реєстрації; 2) персональні данні, зібрані за допомогою технології, яка включає в себе відстеження інформації, зібраної для дослідження того, як ви використовуєте сайт http://family.1plus1.ua/.

Реєстраційна інформація

Реєстрація на сайті вимагає, щоб ви надали певну особисту інформацію, в тому числі, в більшості випадків, унікальну адресу електронної пошти та демографічну інформацію (вік, стать, та ін.).

Ви можете увійти в систему або створити обліковий запис на нашому сайті через функцію Facebook Connect та/або Vk.com login, Twitter login. Погоджуючись на це, ви дозволяєте нам збирати, зберігати і використовувати в відповідності з цією політикою конфіденційності будь-яку інформацію, доступну нам через інтерфейс Facebook, Vk.com та/або Twitter. Після підключення Facebook, Vk.com та/або Twitter посилає нам додаткову інформацію з вашого профілю, що дозволяє відображати модуль Facebook, Vk.com та/або Twitter на сторінках сайту.

Контент від читачів

Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook, Vk.com та/або Twitter, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook, Vk.com та/або Twitter. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій.

Якщо ви зареєстровані на нашому сайті, ми будемо відстежувати і аналізувати ваші дії на ньому. Беручи участь у громадській дискусії, ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтів, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не http://family.1plus1.ua/.

Обмеження відповідальності за достовірність отриманої інформації

Ми не перевіряємо достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб’єктність користувачів.

Захист інформації

http://family.1plus1.ua/ вдається до всіх розумних засобів захисту від знищення, спотворення чи розголошення інформації про користувачів.

Ми забезпечуємо конфіденійність наданої інформації в межах і на умовах, встановлених чинним законодавством України.

Умови користування ресурсами http://family.1plus1.ua/

Умови користування ресурсами http://family.1plus1.ua/ виходять з того, що користувач:

Ми вважаємо, що користувач, здійснюючи доступ до сайту, ознайомлений з цими положеннями і погоджується з ними.

У разі незгоди з цим регламентом, використання ресурсів http://family.1plus1.ua/ повинно бути негайно припиненим.

Заключні положення

Ми розглядаємо звернення користувачів, пов’язані з цими правилами, включаючи запити користувачів щодо зберігання їх персональної інформації, якщо вони надіслані електронною поштою на адресу: feedback@1plus1.tv. Анонімні повідомлення не розглядаються.

Ця Політика конфіденційності — відкритий та загальнодоступний документ. Діюча редакція Політики розміщена за постійною адресою у мережі Інтернет: http://family.1plus1.ua/policy

Ми зберігаємо за собою право на зміни цієї Політики, повідомляючи про це за адресою, за якою розміщено цю політику.